آردواز سقف شیروانی

آردواز سقف شیروانی

 

آردواز سقف شیروانی هنگام طراحی سقف شیروانی، اغلب می توان این نکته را تصور کرد که سقف شیروانی یک امر به یک شکل است. تعداد بسیار زیادی از انواع آردواز سقف شیروانی وجود دارد ، همه در یک هدف متفاوت و مناسب تر برای شرایط خاص و سبک های ساختمان خدمت می کنند.

 

آردواز سقف

 

آردواز سقف هنگامی که صحبت از سادگی و طراحی آردواز سقف می شود ، سقف شیروانی در اولویت قرار دارد. از دو بخش سقف شیب دار در جهت های مخالف تشکیل شده است و به گونه ای قرار می گیرد که آردواز سقف در مدل های مختلف تولید گردد، لبه های افقی برای تشکیل خط الراس سقف جمع می شوند. طراحی سقف شیروانی با استفاده از خرپایی سقف یا تمیز انجام می شود و قله و ارتفاع آن با توجه به ارتفاع آردواز سقف متفاوت است.

به دلیل تطبیق پذیری خود شناخته شده اند و سبک های مختلف طراحی آنها اثبات است.این طرح محبوب ترین سبک های سقفی شیروانی آورده شده است. یک سقف شیروانی به سادگی در قسمت جلوی خانه قرار می گیرد که درب جلو در زیر شیروانی قرار می گیرد. طراحی که یک زاویه تقاطع می شوند ، که عمود بر یکدیگر قرار دارند. خانه هایی که دارای طرح هستند دارای طرح بندی پیچیده تری هستند. خانه هایی که دارای یک سقف شیروانی متقاطع هستند ممکن است با ایوان بزرگتر یا یک گاراژ متصل داشته باشند.

 

مدل آردواز سقف شیروانی

 

مدل آردواز سقف شیروانی یک تغییر معمولی برای افزودن به سقف شیروانی موجود می باشد و ترکیبی یک راه حل محبوب برای صاحبان املاک است که به دنبال زیبایی هستند ، زیرا این امکان را برای فضای بیشتر سر و فضای فراهم می کند بدون اینکه بخواهید به طور کامل ساختار و زیبایی سقف را تغییر دهید.

 

 

سقف شیروانی

سقف شیروانی ترکیبی از طراحی معمول سقف شیروانی که در بالای سقف قرار گرفته است ، فضای بیشتری را در زیر انبار فراهم می کند. این یک طراحی سقف شیروانی محبوب با بسیاری از ملکان خانه است و زیبایی را به یک خانه می بخشد و همچنین عملکرد عملی فضای اضافه را به شما می دهد.برای سقف شیروانی من از چه موادی باید استفاده کنم. یک سقف شیروانی با مواد مختلف قابل ساخت است.

 

 

آردواز سقف شیروانی تهران

 

آردواز سقف شیروانی تهران برای مشتریانی که در تهران هستند و می خواهند سرویس ها و به خرید از تهران اقدام نمایند مناسب می باشد و هزینه مناسب را به همراه داشته باشد زیرا که هزینه حمل و باربری به محیط وساختمان را کمتر می نماید و با هزینه کمتر برای ساکنین تهران همراه می شود. برخی از سقف ها بسیار پیچیده هستند.

 

قیمت

 

به متریک های متعددی بستگی دارد و می تواند قیمت را ارزان و یا پرهزینه بسته به جنس و متریال مورد استفاده شده تعیین نماییم . می تواند به واسط قیمت دست دوم و خرید سقف شیروانی دست دوم با هزینه کمتر برای شما فراهم گردد.

 

آردواز سقف شیروانی ویلا

 

آردواز سقف شیروانی ویلا یک سقف شیروانی دو بخش سقف شیروانی است که در زاویه مناسب قرار گرفته اند. .  به راحتی با شکل مثلثی شناخته می شوند. سقف های شیروانی به راحتی آب و برف را ریخته ، فضای بیشتری را برای سقف های اتاق زیر شیروانی یا طاق فراهم می کند و تهویه بیشتری را فراهم می کند. طراحی ساده آنها باعث می شود ساخت آردواز سقف ارزان تر و از نظر طرح ها پیچیده تر باشد. آردواز  با هر نوع مواد از ، فلز پوشانده می شود.

 

 

 

09123649705