حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره

نرده پنجره صنایع فلزی آهن سازان

حفاظ پنجره

صنایع فلزی آهن سازان با بیش از 2 دهه فعالیت در زمینه ساخت و طراحی انواع حفاظ ساختمان از جمله همواره سعی بر طراحی مقاوم ترین و زیباترین حفاظ برای پنجره ساختمان بوده است.

حفاظ پنجره:

حفاظ پنجره به منظور حفاظت پنجره در مقابل سرقت نصب می گردد و می تواند امنیت را برای ساختمان شما به واسط نصب حفاظ پنجره فراهم آورد. حفاظ یا نرده پنجره به گاردی گفته می شود که از عبور افراد از طریق پنجره به داخل ساختمان جلوگیری کند.

حفاظ پنجره ساختمان به طور کلی به 3 دسته تقسیم بندی میشوند:

  1. نرده پروفیلی پنجره
  2. نرده فرفورژه پنجره
  3. نرده استیل پنجره

حفاظ پنجره فرفورژه:

این نوع نرده پنجره اغلب انتخاب زیبا پسندان می باشد.

نردهای فرفورژه تشکیل شده از گلهای چدنی یا آلومینیومی بوده که زیبایی چشم نوازی را به نمای خارجی ساختمان شما می افزاید.

این نوع حفاظ از نظر استقامت بستگی به طرحی که انتخاب میکنید دارد و اغلب از استحکام بالایی برخوردارند.

نرده بالکن

نرده استیل

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره مدرن

 

 

 

حفاظ پنجره خانه

 

حفاظ پنجره و محافظ نگهدارنده فقط می تواند در داخل خانه نصب شود و در خارج از منزل نیز نمی توان آن را نصب کرد. حفاظ پنجره و محافظ فقط در یک سطح پشتیبانی نصب شده است که وزن آن را تحمل می کند. این حصار زمانی کاربرد ندارد که حفاظ پنجره و عرض پنجره کمتر از 85 سانتی متر باشد و از این محافظ پنجره استفاده کنید.

 

حفاظ پنجره فرفوژه

 

حفاظ پنجره  فرفوژه: یک طراحی مشبک امنیتی قابل ارتقا است که محافظت در برابر سرقت است که به منزل شما دسترسی پیدا می کنند. حفاظ پنجره فرفوژه طراحی امکان نصب عمودی یا افقی و همچنین امکان قرار گرفتن در داخل یا خارج از حفاظ پنجره  و قاب پنجره را فراهم می کند. حفاظ پنجره فرفوژه  و کلیه اتصالات در بسته تعبیه شده و سرهای پیچ از ویژگی ضد سرقت می باشند. واحدها برای محافظت در برابر خوردگی در گالوانیزه قرار گرفته اند. آنها در دو اندازه در دسترس هستند: استاندارد دارای 2 ریل متقاطع ، دارای 300 میلی متر ارتفاع و دامنه عرض 500 تا 750 میلی متر است. اندازه بزرگ با 3 ریل متقاطع 450 میلی متر و عرض از 700 تا 1180 میلی متر گسترش می یابد.

 

 

حفاظ پنجره دو جداره

 

حفاظ پنجره دوجداره: این که آیا در فضای بیرون از خانه حریم شخصی بیشتری می خواهید. حفاظ پنجره  و نمای خیابان را ماسک بزنید یا استخر خود را ایمن کنید و حفاظ پنجره  را تحت پوشش قرار داده ایم.

 

حفاظ پنجره  آهنی ساده

 

حفاظ پنجره آهنی ساده و حصاری با فضای کم و بدون فاصله بین تخته ها انتخاب کنید. حفاظ پنجره  آهنی و فلزی یک شبکه نزدیک ترکیب شود. حفاظ پنجره و ارتفاع حفاظ پنجره موقعیت محل های نشیمن و هر کد ساختمانی محلی قابل اجرا بستگی دارد.

 

حفاظ پنجره مدرن

 

حفاظ پنجره  مدرن: اگر سهولت دسترسی برای شما مهمتر از امنیت است ، حفاظ پنجره از دروازه بطور کامل عبور کرده و چندین حصار را نصب کنید تا در مسیری که نمای خیابان را مسدود کرده ، فضای مسیری را فراهم کنید ، همانطور که در اینجا نشان داده شده است. حریم خصوصی یکی از مهمترین مزایای داشتن یک خانه است.

 

حفاظ پنجره استیل

 

حفاظ پنجره استیل می تواند کیفیت را در حفاظ پنجره برای شما تضمین نماید و نیز زیبایی را آیتمی در خود داشته باشد که از این رو حفاظ پنجره استیل بسیار مورد کاربرد می باشد

 

نصب حفاظ پنجره

 

نصب حفاظ پنجره : وقتی کسی به نرده ها و لزوم نصب آنها فکر می کند – مجموعه سنتی تمایل به ذهن می آید. تصویری از آرامش و کمال داخلی. در حالی که بسیاری از این ارزش ها به سختی ما را ترک نکرده اند ، خانه مدرن خواستار چارچوب معاصر تر است و در اینجا حصار امروز وارد می شود.

 

حفاظ پنجره فرفورژه

 

حفاظ پنجره فرفورژه یا تخته سنگ های افقی ، هندسی یا مشبک ، حصار مدرن شما نقطه پایانی سوراخ در خانه شماست. حصار بی نظیر از گیاهان و گیاهان دارایی شما و یا به تنهایی در جای خود ایستاده است ، نرده کامل هم می آمیزد و هم از هم جدا می شود – مطمئناً هیچ آسانی نیست ، اما به طور معجزه آسایی در آغوش مدرن بدست می آید.

 

حفاظ پنجره لوکس

 

حفاظ پنجره لوکس در مدل های مدرن و جدید می باشد که می تواند طرح های مختلف را به واسط متریال ها و جنس های متعدد تولید گردد. حفاظ پنجره لوکس زیبایی است که باید مورد توجه قرار گیرد ، و یک مقاومت غیرقابل مقاومت در آن است.

 

حفاظ پنجره تهران

 

حفاظ پنجره تهران برای افراد و خریدارانی که در تهران هستند و می خواهند حفاظ پنجره را خریداری نمایند می تواند بسته به نوع و جنسی که از آهن فلز و غیره باشد می تواند برای شما تولید گردد.

ببنیید: مقاله حفاظ شاخ گوزنی

نرده پنجره استیل:

این نوع حفاظ از نوع نرده پنجره از لحاظ زیبایی و رنگ براق استیل جز یکی از زیبا ترین ها می باشد.

استیل در انواح مختلفی تولید میشود مناسب ترین استیل از نظر ماندگاری و زنگ نزدن استیل 303 بوده.

استیل 303

استیل 303 از آنجایی که ناخالصی کمی در خود دارد بسیار مقاوم در برابر زنگ زدگی می باشد.

حفاظ های استیل به دو دسته مسلح و غیر مسلح تقسیم بندی می شوند.

از انجایی که استیل فلز گرانی می باشد. بهتر است از لوله استیل 1 میل برای حفاظ پنجره در حالت مسلح استفاده شود.

منظور از حالت مسلح این است که در داخل لوله استیل میلگرد یا لوله آهنی با سایز پایین تر جاسازی شود که استحکام این نوع حفاظ در درجه بالاتری قرار گیرد.

نرده پروفیلی پنجره:

نردهای پروفیلی اغلب تشکیل شده از قوطی های 20 در 20 میلیمتر بوده که اغلب بصورت عمودی، افقی و نامنظم به هم جوش داده شده اند.

 

فاصلهای ما بین آهنا بصورت استاندارد 13 سانتی متر می باشند. از نظر استحکام این نوع حفاظ ها در رده حفاظهای بسیار مقاوم قرار دارند.

حفاظ پنجره کلاسیک

حفاظ پنجره فرفورژه

نرده پنجره

جالب است بدانید که درصد بالایی از سرقت منازل از طریق ورود سارق از طریق پنجره و درب ورودی می باشد.

ایمن کردن درب ورودی خانه با استفاده از محافظ درب آکاردئون یم روش مقرون به صرفه و کاملا ایمن می باشد.

پنجرهای upvc از لحاظ عایق صدا و حرارت جز بهترین نوع قرار دارند اما از لحاظ ایمنی در رده بسیار پایینی قرار گرفته اند، بصورتی که از خارج خانه بسیار راحت قابل باز شدن هستند

نرده پنحره

نرده پنجره ایمنی 100% را برای خانه شما به ارمغان می آورد.

09123649705