درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی ایمن و از پرکاربرد ترین حفاظ درب منزل می باشد.

میتوان گفت این نوع حفاظ آکاردئونی با توجه نوع ساخت توسط شرکت آهنسازان به چند نوع تقسیم بندی می شود.

 

درب آکاردئونی آپارتمان

 

درب آکاردئونی آپارتمان به عنوان راه حل های ابتکاری برای محیط هایی که به فضای اضافی و تهویه اضافی احتیاج دارند ، درها و پنجره های و درب آکاردئونی یا آکاردئونی با تاشو برگهای خود یکی بر روی دیگر و روی طرفین باز کار می کنند. آنها از طریق ریل های بالا و پایین که می توانند داخل سنگ تراشی تعبیه شوند. ضمن افزودن ارزش زیبایی شناختی به پروژه ، می توانند اتاق های جداسازی و ادغام را فراهم کنند. این سیستم جلوه ای مشابه با درب یا پنجره کشویی و درب آکاردئونی ایجاد می کند ، اما با این تفاوت که همه درب آکاردئونی هنگام بسته شدن در همان صفحه باقی می مانند ، جلوه ای تمیز به نما می بخشد.

حفاظ آکاردئونی سه لوزی دو خم

این نوع درب پرفروش ترین نوع حفاظ آکاردئونی توسط مجموعه صنعتی آهنسازان می باشد که از سه ردیف لوزی و 2 خم در ساختار درب تشکیل شده است.

 

 

درب آکاردئون

حفاظ آکاردئونی سه لوزی چهار خم

این نوع حفاظ آکاردئونی از سه ردیف لوزی و چهار خم ساخته شده است که از نظره ایمنی قوی تر از مدل قبلی می باشد. به دلیل اینکه چهار خم در ساختار درب به کار رفته است.

درب آکاردئون

درب آکاردئونی دست دوم

 

درب آکاردئونی دست دوم: گزینه صرفه جویی در فضا درب آکاردئونی در خود جای می گیرد و عرض پانل ها بسیار اندک است. این بدان معناست که آنها حداقل فراتر از چهره باز را دارند. درهای در حال چرخش فضای زیادی را به خود اختصاص می دهد از آنجا که باید برای قوس درب آکاردئونی ترخیص شود. درب آکاردئونی  و درهای کشویی و درهای جیب بیش از صورت باز نمی شوند بلکه به فضای کافی برای کشویی احتیاج دارند. درهای کشویی داخلی و درهای جیبی گران تر و نصب آن دشوار است. حتی در فضاهای محدود ، درب آکاردئون احتمالاً هنگام باز شدن مانعی ایجاد نمی کند. درب های آکاردئونی محدود به پوشش درب های داخلی نیست ، درب آکاردئون می تواند عملکردهای متنوعی را ارائه دهد.

 

 

درب آکاردئونی دیوار

 

درب آکاردئونی دیوار به عنوان تقسیم کننده اتاق با ترجیح فضای بزرگ چند منظوره در برنامه ریزی های مسکونی ، اغلب نیاز به تمایز بین بخش های یک اتاق است.  درب آکاردئونی به عنوان دیوار می توان یک فضای مطالعه ، خانه یا محل های خواب حتی ممکن است در اتاق نشیمن قرار داشته باشد. یک تقسیم کننده اتاق می تواند به محافظت از چنین مناطقی کمک کند. درهای تاشو و درب آکاردئونی همچنین ممکن است در مراکز تجاری مانند رستورانهایی که گروه بزرگی از فضای مهمانی خصوصی درخواست می کنند استفاده شود. غرفه ها در مغازه ها یا مناطق لابی مشترک در مراکز می توانند با استفاده از درب آکاردئونی و درهای جمع شونده راه اندازی شوند. برخی از درب آکاردئونی ها همچنین با قطع صداهایی ، به منظور تقویت صدای آکوستیک یک بخش عمل می کنند. درهای آکاردئونی پلاستیکی نیز ممکن است انتخاب شوند. اینها یک جایگزین ارزان قیمت برای درهای کشویی شیشه ای و درب آکاردئونی داخلی هستند.

 

 

درب آکاردئونی سفارشی شرکت آهنسازان

درب آکاردوئون 3لوزی پرچ مخفی

از چهار ردیف لوزی تشکیل شده است و خم در میان هر ردیف لوزی با پرس مخصوص خم خورده است.

 

حفاظ آکاردئونیدرب آکاردوئون 4لوزی

از چهار ردیف لوزی تشکیل شده است و خم در میان هر ردیف لوزی با پرس مخصوص خم خورده است.درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی 5 لوزی

همانطور که پیداست از 5 ردیف لوزی تشکیل شده است برای ایمنیه بیشتر درب منزل شما به صورت سفارشی ساخته می شود.

حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی چوبی

 

 

درب آکاردئونی چوبی در نمای خانه ، پنل های سیار توسط عناصر بتونی متعاملی قاب بندی شده اند و تضاد جالبی بین بتن در معرض و درب آکاردئونی چوب تابلوها به وجود می آورند. پوشش های زیادی وجود دارد ، اما ساختار درب آکاردئونی با آلومینیوم خود را حفظ می کنند. شما می توانید کرکره های چوبی ، ورق های سوراخ دار ، پانل های مات و غیره را انتخاب کنید.

 

درب آکاردئونی پلاستیکی

 

درب آکاردئونی پلاستیکی در این جزئیات می توانید برخی از جنبه هایی که هنگام طراحی درب آکاردئونی مفصل باید در نظر گرفته شود. ابتدا لازم به ذکر است که محورها در انتهای تابلوها نیستند و نیاز به فاصله اضافی درب آکاردئونی و پنجره های شیشه ای کشویی دارند. بنابراین ، در درب آکاردئونی در تعیین محل محورها برای اجرای صحیح تابلوها ضروری است. یکی دیگر از جزئیات مورد توجه در درب آکاردئونی این است که با در نظر گرفتن ارتفاع سازه می باشد ، در درب آکاردئونی ریل ها را در سنگ تراشی تعبیه کنید.

 

درب آکاردئونی فلزی

 

درب آکاردئونی فلزی درهای تاشو یا درب آکاردئونی به دلیل تابلوهای تاشو نام خود را می گیرند. درهای آکاردئونی دارای پانل های بلند هستند که توسط یک نوار انعطاف پذیر به یکدیگر وصل می شوند. این نوار می تواند کشش و انقباض داشته باشد تا درب آکاردئونی به هم بخورد. درهای آکاردئونی نه تنها یک گزینه موثر در صرفه جویی در فضا هستند ، بلکه درب آکاردئونی از محبوبیت بالایی به عنوان تقسیم کننده اتاق نیز استفاده می کنند و چندین راحتی را ارائه می دهند. بیشتر بخوانید تا از مزایای درب آکاردئون قدردانی کنید.

گارد آهنی 5لوزی پرچ مخفی

همانند مدل 5 گل می باشد فقظ یک ردیف تسمه عمودی به ساختار درب اضافه می شود تا پرچ های درب آکاردئون مخفی شود.

درب آکاردئون

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی طرح ایتالیایی

گارد آهنی مدل ایتالیایی یکی از خاص ترین نوع درب موجود در بازار یک مدل غربی و خاص توسط شرکت آهنسازان می باشد.

درب آکاردئونی

 

درب آکاردئونی تهران

 

درب آکاردئونی تهران برای ساکنین تهران می تواند  راحتی را به دنبال داشته باشد. درب آکاردئونی در تهران می تواند به صنایع فلزی آهن سازان اشاره گردد که در تهران می باشد.

 

 

حفاظ آکاردئون طرح پیچی

داری سه ردیف لوزی و دو عدد پیچ در ساختار عمودی محفاظ آکاردئون می باشد.

درب آکاردئونی
درب طرح پیچی

درب آکاردئونی طرح سلظنتی (تمام تسمه نقشدار)

همانطور که از اسمه حفاظ آکاردئون مشخص است یک نمونه درب کامل از نظره زیبایی و امنیت می باشد.

قیمت حفاظ آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی برای کمد

 

 

قیمت درب آکاردئونی و درهای درب آکاردئون انتخاب مناسبی برای درهای کمد است. بدون اینکه فضای زیادی بخورند و یا درگیر نصب پر زحمت نشوید ، آنها می توانند در فضای کمد لباس ، شیرین کاری یا جیب جارو از بین ببرند.

 

درب آکاردئونی بالکن

 

درب آکاردئونی بالکن می تواند از بین مواد مختلفی از قبیل چوب ، شیشه ، پلاستیک یا وینیل استفاده کنید. درب آکاردئون در طیف گسترده ای از رنگ ها و ویژگی ها موجود است. نصب درب آکاردئونی ساده و آسان است و به سخت افزار خاصی احتیاج ندارد. عملیات نصب درب آکاردئون کار بسیار ساده ای است. مکانیسم بسته شدن معمولاً شامل تماس مغناطیسی است. از این رو ، هیچ شکافی درهای بسته شده روی قاب وجود ندارد. عملکرد بی صدا می تواند به حفظ فضای آرامش بخش یک اتاق کمک کند. درب آکاردئون یک راه حل هوشمندانه و ساده برای تقسیم یک اتاق یا برای پوشاندن یک باز است. ما ارائه می دهیم یک خط کامل از محوطه های دوش ، درهای حمام وان ، آینه ها و شیشه دوش از انواع تولید کنندگان درب آکاردئونی با کیفیت عالی می باشد.

 

درب آکاردئونی حیاط

 

درب آکاردئونی حیاط طیف گسترده ای از سبک های محفظه دوش از جمله درب های دوش بدون قاب و محفظه های دوش گوشه ای است و انواع درها متناسب با هر سایز حمام و فضای دوش به واسط تعداد زیادی شیشه و درب آکاردئونی در تعداد نقاط لازم برای رفع به عنوان پروژه است.

دستگیره فانتزی و قفل مخفی

دستگیره فانتزی و قفل مخفی به صورت آپشنال روی درب نسب می شوند.

 

محافظ درب آکاردئونی

درب آکاردئون

09123649705