درب ویلا

درب ویلا

درب ویلا

درب ویلا

درب ویلا متفاوت با درب آپارتمان و دروازه می باشد که اغلب با زیبایی بیشتری همراه می شود. درب ویلا از جنس های آهن ، استیل و یا به مدل فرفورژه ساخته می شود که هر یک زیبایی مختص به خود را دارد. درب ویلا در سایز و ابعاد متفاوتی همراه می شود که می تواند بسته به نظر و سلیقه مشتری درب ویلا طراحی و تولید گردد.

درب ویلا فرفورژه

درب ویلا فرفورژه از مدل های درب ویلا پرطرفدار و پرکاربرد می باشد که می تواند زیبایی بسیار و جلوه ویژه ای را ایجاد نماید. درب ویلا فرفورژه در طرح های متعدد می تواند طراحی گردد. طرح گل های متعدد می تواند در درب ویلا فرفورژه طراحی گردد.

حفاظ درب

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ

درب ویلا مدرن

درب ویلا مدرن می تواند طرح های جدید و مدرن را در درب ویلا شامل گردد که زیبایی بسیاری را فراهم نماید. درب ویلا مدرن می تواند در رنگ آمیزی های متعدد ایجاد گردد که بسته به معماری خارجی ویلا می تواند در رنگ های متعدد رنگ آمیزی گردد و هارمونی و هم خوانی زیبایی را با ساختمان ویلا فراهم نماید.

درب ویلا باغ

درب ویلا باغ برای باغ های میوه و نیز تالارهای پذیرایی می بایست در زیبایی بسیاری همراه شود. درب ویلا باغ می تواند رنگ آمیزی متعددی را نیز داشته باشد و نیز طرح درب ویلا باغ نیز می تواند متعدد باشد.

درب ویلا دست دوم

درب ویلا دست دوم برای مشتریانی که می خواهند در مدت زمان کوتاه و نیز در هزینه کمتر درب ویلا خود را داشته باشند مورد پسند قرار می گیرد. درب ویلا دست دوم می تواند با کیفیت و نیز زیبایی بالا نیز همراه باشد.

لاکچری

درب ویلا استیل

درب ویلا استیل معمولاً آهن و استیل در کاربردهای حفاظت و محوطه استفاده می شود ، درب ویلا استیل مقرون به صرفه بودن است. مش جوش داده شده با گالوانیزه به دلیل قیمت اقتصادی و در دسترس بودن عمومی در  رول پا ، از محبوبیت بالایی برخوردار است و درب ویلا استیل تقاضای زیادی دارد. درب ویلا استیل جوش داده شده با گالوانیزه در صورت نیاز به محاصره هکتار املاک گزینه ارجح است.

درب ویلا و باغ

درب ویلا و باغ به طور مرتب تولید سفارشی را ارائه می دهد ، درب ویلا و باغ هنگامی که گزینه های خاص شما را برآورده نمی کند. لطفاً با الزامات ویژه خود ، از جمله مواد ویژه یا فلز ، اندازه باز شدن غیر معمول یا یک روش تولید ترجیحی ، با ما تماس بگیرید. درب ویلا و باغ برای کمک به بهتر شما ، درب ویلا و باغ در زیر مجموعه ای از متداول ترین نوع فلزات و آلیاژهای ما را مشاهده کنید. درب ویلا و باغ پس از انتخاب مواد مناسب برای درب ویلا و باغ می باشد. به طور كلی از درب ویلا و باغ به كلی فلزات و آلیاژهای مختلف مورد استفاده در صنعت ارائه می دهد.

درب فرفورژه ایتالیلیی

درب ویلا

درب ورودی ویلا

درب ورودی ویلا از فولاد ضدزنگ یک اصطلاح عمومی است که برای توصیف آلیاژ فولاد استفاده می شود. در کل درب ورودی ویلا فولادهای ضد زنگ نسبت به فولاد ساده مقاومت بیشتری در برابر خوردگی دارند. درب ورودی ویلا مقاومت در برابر خوردگی در فولاد ضد زنگ تا حد زیادی نتیجه ویژگی های بی نظیر دارد.

درب ورودی ویلا آهنی

درب ورودی ویلا آهنی با جو اکسیژن موجود در جو ترکیب می شود ، به طور طبیعی یک لایه نازک از اکسید کروم تشکیل می دهد. درب ورودی ویلا آهنی به عنوان یک پوشش محافظ در طیف گسترده ای از محیط های خورنده خدمت می کند. اگر درب ورودی ویلا آهنی و فلزی بریده شده یا خراشیده شود، اکسید بیشتری به سرعت خود ترمیم می شود.

حفاظ درب

درب حیاط ویلایی

درب حیاط ویلایی فولاد ضد زنگ بیشترین فولاد ضد زنگ در صنعت درب حیاط ویلایی است. گذشته از ترکیب های بی شماری از اندازه های آهن با قطر موجود در انبار مزایای بسیاری را به نمایش می گذارد و تا حد زیادی استاندارد صنعت محسوب می شود. یکی دیگر از مزایای بسیاری مقاومت در برابر حرارت است. درب حیاط ویلایی همچنین می توان با استفاده از متداول ترین روش های جوشکاری کرد و درب حیاط ویلایی زیبایی بسیاری خواهد داشت. سرانجام ، از نظر هزینه درب حیاط ویلایی، معمولاً جذاب ترین قیمت اکثر آلیاژهای مش استیل ضدزنگ در صنعت ، به ویژه هنگامی که با توجه به چرخه عمر آن مورد توجه قرار می گیرد

No votes yet.
Please wait...

اشتراک گذاری پست