نرده فلزی

نرده فلزی

نرده فلزی

نرده فلزی

 

نرده فلزی مهم است که این فلز به طور کلی اصالت ، یکپارچگی طراحی و حس هدف را حفظ کند. نرده فلزی درست برای کمک به شرکت خود ، یک خط منحصر به فرد و خصوصی از نرده فلزی دستی ایجاد کرده است.نرده فلزی و پله های بسیار پیچیده و یا پیچیده ، نرده ای ، نرده ، دروازه ، بالکن را ایجاد کنند. هر مکانی که نرده فلزی معماری سنتی از فلزات استفاده می کند. این موارد تحت پوشش نرده ها ، نرده های دستی و مواردی از این قبیل قرار دارد ، اما به مناسبت برخینرده فلزی مانند دستگیره و لولا نیز مشاهده خواهید کرد.

نرده فلزی

نرده فلزی

نرده فلزی راه پله

نرده فلزی راه پله در فلزات نیز صحت وجود دارد. نرده فلزی راه پله بیشتر خط كونیگ آیزن یا فولاد نرده فلزی راه پله است. در داخل نرده فلزی راه پله وجود دارد ، اما فولادها و نرده فلزی راه پله تقریباً محبوب ترین هستند زیرا ما سعی کرده ایم تا حد ممکن نزدیک به انواع نرده فلزی راه پله مواد باشیم. در طیف گسترده ای از نرده فلزی راه پله آنها نرده فلزی راه پله کاملاً گسترده ای را ارائه می دهند که تعدادی از انواع مختلف مواد از جمله نرده فلزی راه پله آلومینیوم ، فولاد ضد زنگ و آلیاژ روی را در بر می گیرد. در اینجا ، انواع فلز ها نرده فلزی راه پله اغلب به عمل می آیند. از آنجا که آنها یک نرده فلزی راه پله هستند که در مناطق مختلف نرده فلزی راه پله را ارائه می دهند ، مناطق مختلف این نرده فلزی راه پله تمایل به ارائه انواع و اندازه های مختلف مواد دارند.  نرده فلزی راه پله که هوا و خوردگی برای پروژه های در فضای باز نگرانی دارد.

 

نرده فلزی تراس

 

نرده فلزی تراس برای اکثریت خوبی از مشتریان ، آنها نیز یک نرده فلزی تراس یک مرحله ای برای اساسا همه چیز مورد نیاز برای پروژه های خود هستند. نرده فلزی تراس و پانل های حصار پیش ساخته برای كاربردهای مسكونی و تجاری و نیز یك خط كنترل دسترسی و موتورهای گیت برای ورودی های نرده فلزی تراس و محیط های امنیتی هستند. ما یک خط فولاد ضد زنگ برای هر نوع ساخت و ساز ، همچنین فولاد کالای سبک ساختمانی و ریل های دستی با نوار طولانی ساخته شده ایم. نرده فلزی تراس سیاست نرده فلزی تراس همان روز این مقاومت خوبی داشته باشد. در سطح ابعادی نیز به شکل نرده فلزی تراس  کمک خواهیم کرد. در اینجا ، مواد با اندازه و شکل یک مقطع مشابه با حروف مشخص می شوند. همه قطعات بنیادی از همان نوع دقیق نرده فلزی تراس ساخته شده اند. نرده فلزی تراس نیز ممکن است جامد باشد یا لوله ای باشد ، وقتی وزن یک عامل محسوب می شود ، مورد توجه است.نرده فلزی تراس این حلقه ها ، بلسترها و غیره که از همان اندازه مواد ساخته شده اند ، می توانند در اندازه های مختلف نرده فلزی تراس، از نظر ارتفاع و عرض مناسب تولید شوند. نرده فلزی تراس مشتری همچنین می تواند تعدادی از قسمتهای نهایی را انتخاب کند که با همه خطوطشان پیش برود.

نرده فلزی

نرده فلزی

نرده فلزی پله

 

نرده فلزی پله در مفهوم خانواده چیزی بیش از آنچه که مورد توجه باشد وجود دارد. بنابراین ما تعدادی سبک مختلف داریم که در اندازه های مختلفی وجود دارد.

 

نرده فلزی روی دیوار

 

نرده فلزی روی دیوار از پنجره های دیگر نیز با ابعاد گسترده تری از جلو به عقب برخوردار هستیم ، نرده فلزی روی دیوار بنابراین می توان شیشه را مانند پنجره های موجود در قاب قرار داد و همان شیب بتونه قابل مشاهده را بر روی قسمت بیرونی ساختمان نرده فلزی روی دیوار حفظ کرد که باید از منظره پنهان شود. گرچه اندازه های متوسط ​​زیادی وجود داشت

 

نرده فلزی فرفورژه

 

نرده فلزی فرفورژه علاوه بر چراغ های تقسیم شده واقعی نرده فلزی فرفورژه که بر اساس پروژه در مقابل می گویند نرده فلزی فرفورژه یک مرکز بزرگتر از مقدار U را با یک قطعه بزرگ معادل یک واحد با عملکرد بهتر فراهم می کند. بعلاوه تعداد زیادی از نرده فلزی فرفورژه با پوشش های ویژه وجود دارد که به افزایش عملکرد کمک می کند.

 

نرده فلزی حیاط

 

نرده فلزی حیاط علاوه بر این ، نرده فلزی حیاط که در بسیاری از پنجره فلزی سبک قدیمی نیز استفاده می شود ، ممکن است. نرده فلزی حیاط به عنوان نمونه را برای پروژه جدیدی توصیف کرده است که شبیه یک نرده فلزی حیاط ساختمان تاریخی است. برای این پروژه ایجاد کرده ایم ، اما از جلو به عقب کشیده شده ایم تا نرده فلزی حیاط جلوی سه لعاب را بگیرد.

 

 

نرده فلزی پله گرد

 

پرده فلزی پله گرد پیشرفت های دیگر در پنجره فلزی شامل پوشش پودری پلی استر است که به منظور پرده فلزی پله گرد کاهش تعمیر و نگهداری تا اندکی بیشتر از شستشوی دوره ای طراحی شده است. با این حال ، پرده فلزی پله گرد موردی که زیبایی پنجره را تغییر نمی دهد. فلز دیگری که در پنجره مورد استفاده قرار می گرفت اما می گویم پنجره های آلومینیومی فقط در اینجا متداول بوده اند. پرده فلزی پله گردطراحی نصب بستها بخش مهمی از برنامه ریزی برای پروژه های نوسازی تاریخی است.

 

 

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

اشتراک گذاری پست