نرده پله

نرده فلزی

نرده پله

نرده پله

نرده پله فضا را به یک مخفیگاه خصوصی با نرده های حریم خصوصی تبدیل کنید ، نرده پله در سبک های مختلف و در موادی وجود دارد. گزینه های تزئینی شامل نرده پله مشبک با طرح های متنوع و زیبا می باشد.

نرده پله گرد

نرده پله گرد به اندازه بخشی از معماری داخلی خانه و دکوراسیون داخلی منزل و یکی از محبوب ترین سبک های نرده پله گرد در تمام دوران است. نرده پله گرد طراحی جذاب یک تجاری سنگین ساخته شده است.

نرده پله چوبی

نرده پله چوبی یکی از رایج ترین سبک های نرده پله می باشد که از تیرهای بلند و زبر ساخته شده است که از طریق حفره هایی که در پستهای سنگین تر و گرد وجود دارد پیچیده شده است. نرده پله چوبی به طور سنتی ، از نرده های شکاف دار در خانه استفاده می شد و از چوب درختان شاه بلوط بومی ساخته شدند. امروزه نرده پله چوبی عمدتاً از چوب صنوبر ساخته شده اند.

نرده فلزی

نرده فلزی

نرده پله فرفورژه

نرده پله فرفورژه و فلز از جنس نرده های تزئینی زیبا و جذاب ، البته گران قیمت است. بیشتر نرده های فلزی دارای یک طرح باز و دارای طیف های گسترده ای هستند و غالباً در نرده پله فرفورژه یا عناصر تزئینی در صدر قرار دارند. آلومینیوم ، یکی از ارزان ترین فلزات مورد استفاده در نرده پله فرفورژه ، گزینه ای با دوام و ماندگار را به صاحبان خانه پیشنهاد می کند.

نرده فلزی

نرده فلزی

نرده پله سنگی

نرده پله سنگی از پانل های مشبک سنگین برای ایجاد یک عنصر تزئینی زیبا استفاده می شود. نرده پله سنگی ممکن است از سفید طبیعی و یا دیگر رنگ ها ساخته شود. نرده پله سنگی به طور معمول در کیفیت بالا و پایین برای ثبات ساخته می شوند

نرده پله استیل

نرده پله استیل بسیاری از طراحی های حصار مدرن از توصیف متناقض استفاده می کنند. نرده پله استیل از ترکیبی منحصر به فرد از مجموعه های افقی ، عمودی و حتی منحنی را به وجود می آورند تا چیزی واقعاً منحصر به فرد و شخصی به وجود آورند. نرده پله استیل سبک مدرن اغلب از جنس فلز هستند ، هرچند که بسیاری از طرح های جذاب و روزانه وجود دارد که از نرده پله استیل نیز ساخته شده است.

نرده پله آهنی

نرده پله آهنی همچنین به عنوان نرده با کیفیت شناخته شده است ، نرده پله آهنی مدرن که در حصار تقسیم ریلی کلاسیک قرار دارد.  نرده پله آهنی به طور معمول با استفاده از طرح سه راه آهن ساخته می شود و سه ریل مربع افقی به پستهای مربع جامد و سنگین متصل است. نرده پله آهنی پس از راه آهن می توانند از چوب یا فلز ساخته شوند.

حفاظ درب

حفاظ درب

نرده پله حیاط

نرده پله حیاط با استفاده از انتخاب متناوب از دو عرض مختلف ساخته شده است. نرده پله حیاط در یک ردیف تنظیم می شود و فاصله بین دو ردیف وجود دارد. نرده پله حیاط طراحی زیبا و برجسته با ریل های افقی هم در قسمت بالا و هم در انتها به پایان رسیده و ظاهری منحصر به فرد و شخصی را ایجاد می کند.

قیمت نرده پله

قیمت نرده پله متریک های متعددی را شامل می شود. نوع نرده ها هستند که از زمان های بسیار قدیم برای حفاظت از آنها استفاده می شده است.

نرده پله تهران دست دوم

نرده پله تهران دست دوم در زمان و نیز هزینه کمتر برای مشتریان فراهم می گردد. نرده پله تهران دست دوم می تواند برای افرادی که در تهران هستند و می خواهند در مدت زمان کوتاه نرده پله خود را داشته باشند می تواند از نرده پله تهران دست دوم از صنایع فلزی آهن سازان سفارش دهند.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

اشتراک گذاری پست